mini-box01-blue
mini-box02-blue
mini-box03-blue
mini-box04-blue

Co vám nabízíme?


Proč my?


Necháváme Vám volnost

Rozumíme tomu, že pokud máte práci dělat dobře, musí vás bavit. Necháme vás najít si vlastní cestu k úspěšným obchodům. Díky kvalitnímu vzdělávání budeme umět klientům vždy pomoct a budeme se v realitách cítit jako ryba ve vodě.

Vzájemně si důvěřujeme

Jsme jeden tým, který si věří, podporuje se a táhne za jeden provaz. Ano, zdravě mezi sebou soutěžíme, ale nikdy na úkor fér jednání. Stejně tak se nevyžíváme v reportingu a kontrole – podaná ruka a slib u nás platí.

Klient na prvním místě

Spokojený zákazník je vždy ta nejlepší vizitka, proto si na péči o ně dáváme záležet. Budujte dlouhodobé vztahy a budete úšpěšní. Pracujeme jako tým, proto vám vždy pomůžeme udržet kvalitu vaší práce na vysoké úrovni.

Individuální podmínky spolupráce

Myslíme si, že doba obrovských pyramidových struktur je pryč. Je jen na vás, jestli si budete sny a cíle plnit sám, nebo s kolegy. Každý z nás si vytváří vlastní podmínky, cíle i plány.

Koho hledáme?


icon04-blue

Člověka s rozumem

Nemusíte mít červený diplom, ale umět přemýšlet v souvislostech a pochopit klientovy potřeby je klíčové pro jeho i vaši spokojenost.

icon03-blue

Člověka s obchodními zkušenostmi

Netrváme na tom, ale zkušenosti s obchodem a realitami jsou pro nás důležité. Pokud je však nemáte, ale věříte si, že máte obchodního ducha a chuť se profesně posunout dále, kontaktujte nás a probereme možnosti případné spolupráce.

icon01-blue

Člověka pracovitého a aktivního

Realitní trh je složitý a velmi náročný, proto je důležité, zůstat v obraze. Snažíme se odvádět prvotřídní práci, to se bez potu a dřiny neobejde. U nás vám však ke dřině přidáme také úsměv vašich klientů a pocit zadostiučinění z dobře odvedené práce.

icon02-blue

Člověka s maturitou a čistým trestním rejstříkem

Etická a kvalitativní stránka naší práce je pro nás velmi důležitá, proto dbáme na základních parametrech našich spolupracovníků tak, abychom je byli schopni vždy garantovat.

Chcete být jedním z nás?