box-01
box-02
box-03
box-04

Co vám nabízíme?


Proč my?


Necháváme Vám volnost

Nenutíme vás do prodeje konkrétních produktů nebo preferování některých společností. Vy sami musíte vědět, co je pro vašeho klienta v danou chvíli nejlepší. Podpoříme vás kvalitním vzděláváním a budeme vám ukazovat správnou cestu, nicméně finální rozhodnutí necháváme vždy na vás.

Vzájemně si důvěřujeme

Jsme jeden tým, který si věří, podporuje se a táhne za jeden provaz. Ano, zdravě mezi sebou soutěžíme, ale nikdy na úkor fér jednání. Stejně tak se nevyžíváme v reportingu a kontrole – podaná ruka a slib u nás platí.

Klient na prvním místě

93% úspěšných schůzek mluví za vše. Důraz na vysokou odbornost je pro nás klíčová. Klienti u nás zůstávají dlouhodobě. Pověst máme jenom jednu a ta naše společná bude vždy skvělá, ruku na to.

Individuální podmínky spolupráce

Myslíme si, že doba obrovských pyramidových struktur je pryč. Je jen na vás, jestli si budete sny a cíle plnit sám, nebo s kolegy. Každý z nás si vytváří vlastní podmínky, cíle i plány.

Koho hledáme?


icon-brain

Člověka s rozumem

Nemusíte mít červený diplom, ale umět přemýšlet v souvislostech a pochopit klientovy potřeby je klíčové pro jeho i vaši spokojenost.

icon-business

Člověka s obchodními zkušenostmi

Netrváme na tom, ale zkušenosti s obchodem a financemi jsou pro nás důležité. Pokud je však nemáte, ale věříte si, že máte na finance a obchod talent, kontaktujte nás a probereme možnosti případné spolupráce.

icon-work

Člověka pracovitého a aktivního

Svět financí je rychlejší než kterýkoliv jiný, proto je důležité, zůstat v obraze. Snažíme se odvádět prvotřídní práci, to se bez potu a dřiny neobejde. U nás vám však ke dřině přidáme také úsměv vašich klientů a pocit zadostiučinění.

icon-education

Člověka s maturitou a čistým trestním rejstříkem

Etická a kvalitativní stránka naší práce je pro nás velmi důležitá, proto dbáme na základních parametrech našich spolupracovníků tak, abychom je byli schopni vždy garantovat.

Chcete být jedním z nás?